Gdzie można dostać kredyt bez BIK?

Negatywna historia w BIK wcale nie przekreśla naszych szans na zaciągnięcie pożyczki, gdyż jest to możliwe w instytucjach pozabankowych. Gdzie można liczyć na otrzymanie szybkiego zastrzyku gotówki? 

Gdzie przykładowo można dostać kredyt bez BIK?

Na rynku każdego roku pojawiają się nowe instytucje pozabankowe, które to w celu pozyskania nowych klientów, oferują im bardzo atrakcyjne warunki umowy i kusza różnymi promocjami. Przykładem jest chociażby pierwszy darmowy kredyt bez BIK – spłacamy dokładnie taką samą kwotą, jaką pożyczyliśmy bez odsetek i prowizji. Jeśli znajdujemy się w grupie osób, które nie mogą pochwalić się zbyt dobrą historią kredytową w bazach BIK, to warto zapoznać się z ofertami co najmniej kilku parabanków. Wybór jest naprawdę spory, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Pożyczkę pozabankową można dostać przykładowo w RapidaMoney. Jeśli mamy gwaranta, to zła historia kredytowa nie ma większego znaczenia. Można pożyczyć do 25 tysięcy złotych na okres do 60 miesięcy. Dalej mamy pożyczkę ratalną w Ferratum. Pożyczyć można do 10 tysięcy złotych nawet na 24 raty, a formalności ograniczone są do minimum. Firma SuperGrosz także pożycza osobom z nie najlepszą historią kredytową w bazach BIK i to do 10 tysięcy złotych w przypadku nowych klientów. Zobowiązanie można spłacić w przeciągu 40 miesięcy i to bez żadnych ukrytych kosztów. Zaplo.pl także udziela nowoczesnych pożyczek całkowicie przez Internet, czyli bez wychodzenia z domu. Można pożyczyć do aż 15 tysięcy złotych i to bez okazania jakichkolwiek zaświadczeń o zarobkach.

Nie można nie wspomnieć o znanej każdemu firmie Provident, która udziela pożyczek samoobsługowych. Wniosek wystarczy złożyć online, a zastrzyk gotówki jest przelewany w przeciągu kilkunastu minut. Pożyczyć można do 20 tysięcy złotych i spłacać w miesięcznych ratach nawet przez okres 48 miesięcy.